قرار روز پنج شنبه

یک روز بیاد ماندنی و خوب با دوستان وبلاگ نویس در دفتر دکتر بوترابی جمع شدیم تا میلاد  دردانه آل طه حضرت زهرا را جشن بگیریم .

پنج شنبه همه  خسته از یک هفته کار و تلاش ، دانشجو ها در پایان امتحانات و کنکوری ها بعداز یک دوره سخت ، فرصتی خوبی داشتندکه در کنار هم گپی خودمانی و صمیمی داشته باشند .

در ابتدای گردهمآیی دکتر بوترابی در خصوص مباحث کلی و حمایت از طرح ها و ایده های نو و بدیع کاربران به نکاتی اشاره داشتند .  دوستان نیز پیشنهادات خود را مطرح کردند .

در ادامه جلسه در خصوص معرفی و اهمیت فعالیت داوطلبانه و تلاش های دوستان باشگله هوداران پرشین بلاگ در تهران و سایرشهرها و راهکارهای پیوند بیشنر این کانون مطالبی ارائه شد . همچنین گروه ایرانشناسی پزشین بلاگ که به تازگی راه اندازی شده نز حضور دوستان معرفی گردید و البته کارهایی که تاکنون گروههای تخصصی پرشین بلاگ در حوزه جامعه مجازی و نیز ارائه آثار بلاگرها به مطبوعات انجام داده اند .

پس از انجام پذیرایی خودمانی و ساده به پیشنهاد آقای بوترابی هر یک از حضار در مورد نوشتار های موجود درخصوص حضرت زهرا در وب صحبت کردند که گل این صحبت فاطمه فاطمه است یود . ناگفته نماند که برخی از دوستان به طرح دیدگاههای جدید و بحث پیرامون ابعاد گوناگون شخصیت حضرت زهرا پرداختند که بسیار آموزنده و تفکر برانگیز بود به خصوص انتقاداتی که به معرفت عمومی جامعه نسبت به زن داشتند . در پایان بحث یکی از بلاگر ها همان جا مطلبی را که به ذهنشان رسیده بود به دیگر دوستان عرضه کردند .(وبلاگ مامانی هستی )

کم کم مراسم رو به اتمام بود که آقای محمدصادق افراسیابی و خانم ناظری هدایایی را به رسم یادبود که آقای بوترابی اهدا کردند که البته دکتر بوترابی پس از پایان مراسم ضمن تشکر از این دوستان به سکه طلای اهدایی  یک سکه دیگر نیز ضمیمه کردند و قرار شد این دوسکه در روز جشن وبلاگ پارسی که بزودی برگزار می کردد به دو تن از فعالین باشگاه هوادارن اهدا گردد .

در انتها از سرکار خانم پینکی به مناسبت روز زن به عنوان فعالترین عضو باشگاه هواداران تقدیر کوچکی به عمل آمد .

با آقای بوترابی که صحبت شد ایشان معتقد بودند این نشست یکی از بهترین نشست های باشگاه هواداران محسوب می شود . امیدآنکه به یاری دوستان باز هم جلسات پر باری پیش رو داشته باشیم .

در پناه یگانه منان 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg


شرکت کنندگان در این گردهمایی

http://pouladzadeh.persianblog.ir

http://man.persianblog.ir

http://he-she.persianblog.ir

http://abdarkhane.persianblog.ir

http://pit.persianblog.ir

http://panda-kavir.persianblog.ir

http://pinky.persianblog.ir

http://parmida.persianblog.ir

http://eross7777777.persianblog.ir

http://roya11842.persianblog.ir

http://network.persianblog.ir

http://dadgaherasmi.persianblog.ir

http://ertebatat.persianblog.ir

http://music-criticism.persianblog.ir

http://ecom.persianblog.ir

http://mamanyehasty.persianblog.ir

http://sayeyesabour.persianblog.ir

http://yasini.persianblog.ir

http://ict.persianblog.ir

http://teamblog.persianblog.ir

http://pazzel.parsiblog.com

http://jornalism.pib.ir

http://blogha.persianblog.ir

* متاسفانه برخی ار لینک ها به دلیل خوانا نبودن حروف یا یک حرف وارد لیست نشدند


/ 6 نظر / 52 بازدید
مهدی رزاقی

سلام فرم رو پر کرده بودم و ای ميلی دريافت نکرده‌ام. شما از روند و وضعيت کار خبری داری؟ و يه راهنمايی اگه ممکنه درباره اينکه در دامنه آی آر چه کنم که کامنت باز بشه؟ اگه به ای ميل برام بفرستيد درباره اين دو موضوع ممنون(کامنتم باز نميشه) در هر حال موفق باشيد مرسی