ممنونم برادران وارنر

    فکر می کنم تا الان اکثر ما ها در مورد شاهکار جدید شرکت برادران وارنر خوانده باشیم ( تعجب هم نمی کنم اگه بعضی ها بگن حتی دیدیم!!! ) دوستان لطف کردن، شرمنده مان کردن و خلاصه ما ایرانی ها را حلقه مفقوده و واسطه بین اورک های زمین میانی کتاب ارباب حلقه ها و انسان های امروزی تصویر کردن!! فیلم سراسر جذابیت ۳۰۰ که داستان ۳۰۰ تا نیمچه رومی خوشگل و خوشتیپ ئه که به روایت تاریخ نویسان کار درست و اصلا مو لا درز کار نرویی مثل مرحوم مغفور هرودت ۳ روز جلوی ارتش میلیاردی خشایار شاه مقاومت کردن. حالا ارتش مخوف و ظالم و عصیانگر و تاراجگر و بد جنس و متجاوز و بد شاه کی هستن؟ یه گله ایرانی که صد رحمت به بوفالو های آمریکایی. رسما نمونه کمی تصحیح شده ارتش های تصویر شده در ارباب حلقه ها. عکس هاش را که دیدین دیگه نه؟ یکی نیست بگه آخه اگه خشایار شاه این همه ارتش داشت، الان رومی باقی مونده بود؟ اگر مردانش این شکلی بودن الان ... ؟ خلاصه که کمپانی مذکور حسابی شرمنده مان کرده.

    وبلاگ نویسان ایرانی هم با توجه به تجربیات قبلی حرکت وبلاگی جدید شروع کردن، این حرکت چیه؟ بله همون «بمب گوگل»ی که سر قضیه دلقک بازی عرب ها سر خلیج فارس جواب داده بود. از این جا به بعد، مخلص کلام اینکه لینک زیر را به همین صورت که هست یه جایی گوشه کنار های قالب وبلاگتون قرار بدین. اگر هم عکسی از ایرانیان باستان دارید، کاریکاتوری میتوانید بکشید یا هر چیز بصری دیگه که به این عزیزان آنور آبي بفهمونه كه ما نه تنها بيداريم، گذشته خودمون را هم ميشناسم و راحت از دست نمي دهيم، به آدرس submit@300themovie.info  بفرستيد تا به نام خودتون توي اين صفحه بار بشه. اين هم اون لينك :  ( فقط قسمت رنگی!! )

"       <a href="http://300themovie.info" title="ما هميشه ملتي متمدن و سرفراز بوده ايم"><strong>300 The Movie</strong></a>      "

اين حركت را گويا سايت لگو ماهي شروع كرده، يه نگاهي كه به نظرات مردم انداختم نكات جالبي را ديدم كه پيشنهاد مي كنم شما هم بخوانيدشون. به علاوه يكي از دوستان نوشته بود اين حركت به اين صورت جواب نميده كه اميدوارم لگوماهي به اون نوشته توجه كنه و تصحيحات لازم را انجام بده.

/ 0 نظر / 9 بازدید