ابتداييه

    سلام

اول باید شروع سال نو را (که البته چندین روزی هست شروع شده و ما چهرا تا عقب موندیم از قافله) به همه شما تبریک بگم. برای بخش بعد هم اگر هر کدام از شما دوستان، ایده ای دارید که ممکنه به فعالتر شدن این وبلاگ و کمکش به فعالیت باقی وبلاگ نویس ها و تبدیل شدن اینجا به یک مرجع کمک کنه، خوشحال میشیم که با ما در میان بذارین تا ما در اجرایی شدنش همراهیتون کنیم. مطلب آخرین حرف هم خوش آمدگویی و تبریک به باشگاه هواداران استان مرکزی ( اراک ) و باشگاه هواداران یزد ( با مدیریت جدید! ) و آرزوی موفقیت و پیشرفت برای آنهاست.

خوب و خوش باشین.

/ 6 نظر / 4 بازدید
مهندس ياسر نيک‌زاد

سلام دوست خوبم اگر مايل باشيد لينک وبلاگ مرا داخل وبلاگتن گذاشته و ای-ميل بزنيد تا من هم وبلاگ شما رو در وبلاگم بذارم... ممنون ۰۹۱۲۴۳۳۷۱۸۴

خاک کوی دوست

با عرض سلام و تبريک سال نو. يکساله که در وبلاگ شکوه باران مطلب می نويسم. اخيرا با فيلتر شدن وبلاگم مواجه شدم و دليلش رو نمی دونم. مطالب وبلاگم در مورد شعر شاعرای نامی و موضوعات عرفانيه. با مديران سايت پرشين بلاگ تماس گرفتم که لطف کردن و جوابم رو ندادن. گفتم شايد شما رو حساب همشهري بودن(در واقع هم استانی بودن) کمکم کنيد.با سژاس و آرزوی داشتن سالی ژر برکت برای شما.

خاک کوی دوست

ای داد و ای بيداد آدرس وب لاگم رو هم که اتوماتيک اشتباه زده!!!!!

بوف کوير

درود دوست من وبلاگ یکدست و زیبایی داری بهت تبریک می گم به وبلاگ من سری بزن فکر کنم خوشت بیاید...