مبارک باشه ...


گردهمایی وبلاگنویسان به مناسبت افتتاح باشگاه مجازی وبلاگنویسان تهرانی هوادار پرشین بلاگ فرصتی بود تا بار دیگر با دهها بلاگر هم صحبت شوم و از رفتار آنان درس بگیرم.
برای ما پیرمردها فرصت خیلی خوبیه. برای جوون ترها هم که سربه سر ما جوونهای قدیم میگذارند فرصت خوبی بود. بخصوص که تعداد حاضرین به مرز ۵۰ نفر نزدیک شده و جای خوشحالی بود. در چهره ها دقت کردم. همه با انگیزه آمده بودند.
با خودم فکر میکردم اگر یک سخنران یکساعت در باره ی یک موضوع علمی یا مهم دیگه صحبت میکرد بهتر بود یا نبود؟ مثل همیشه به نتیجه رسیدم که نه! اصلا بهتر هم نبود هیچ خیلی هم بد میشد. یاد این عبارت افتادم:

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

در گردهمایی وبلاگنویسان و در زمانی که هنوز مراحل اولیه آشنایی بلاگرها با یکدیگر طی میشود٬ هر چه به بروز احساس و اندیشه و افکار بلاگرها فرصت بروز بیشتری دهیم٬ شایسته تر عمل کرده ایم.

برای دوستان این وبلاگ گروهی در خدمت به بلاگرهای تهرانی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم گردهمایی های تفریحی و علمی و فرهنگی زیادی برگزار کنند.

/ 7 نظر / 8 بازدید
memol

خوب بوده . خيلی خوب بوده. سخنرانی علمی نه ! ولی مثلا يه برنامه ی کوتاه موسيقی ميشد وسطش گذاشت ...

memol

می دونيد من خودم از همايش ها و برنامه هايی که وسطش سخنرانی طولانی داره بدم مياد. چون سخنرانی در حوصله ی اون جمع نيست. اگر کسی بخواد سخنرانی کنه بايد از قبل اعلا م کنه که مراسم سخنرانيه. تا هرکس دوست داره بره. همايش يه برنامه ی تفريحيه ! ولی خوب بازم فکر می کنم با توجه به اينکه قرارهای وبلاگی هنوز هم خيلی زير ذره بين هستند بايد خيلی بيشتر براشون مايه گذاشت ...

آيدين

حيف شد ...کاش منم اونجا بودم..