جزئیات گردهمایی ۲۸ دی ماهِ وبلاگ نویسان مسلمان

tarh28day%20(2).jpg 

پیشنهاد کنندگان برگزاری «گردهمایی وبلاگ نویسان مسلمان» پیش از شروع هر فعالیت تشکیلاتی دیگر؛ چهار هدف کلی را مدنظر داشته اند که بدون ترتیب خاصی ذکر می گردد:
اول؛ اعلام موجودیت رسمی و در شان یک تشکیلات حرفه ای و بالا بردن برد رسانه ای اعلام موجودیت.
دوم؛ عضویت رسمی اعضای مجمع عمومی تشکیلات که بصورت آنلاین ثبت نام کرده اند یا برای عضویت اقدامی ننموده اند.
سوم؛ رودررو کردن و حقیقی نمودن روابط وبلاگ نویسان که برای فعالیت های جدی الزامی است.
چهارم؛ که مهمترین دلیل و اصلی ترین دغدغه پیشنهاد کنندگان این طرح بوده است؛ ایجاد محیط بحث و تضارب آرا و به حداقل رساندن اختلافات بین جریانات مختلف وبلاگشهر مسلمان است تا مصداق آیه ی شریفی که می فرماید : «کفار در کفرشان از اتحاد شما در دینتان متحد ترند»؛ نشویم.

 در این اوضاع دشمنان ما، صهیونیست ها، مارکسیست ها، لیبرال ها، فمنیست ها، ملحدین و کافرین چنان قدرتی در وبلاگشهر فارسی پیدا کرده اند که می توانند؛ با بهترین امکانات اعتقادات اسلامی را زیر سوال برند و با اتحاد قوی این تفکرات منحرف را رواج می دهند. حال باید از خود پرسید آیا رواست که ما به خاطر حداقل های مورد اختلاف و جزئی، حداکثرهای مشترکمان را مورد بی اعتنایی قرار دهیم و اجازه رواج تفکرات ضد اسلامی را پدید آوریم؟! آیا در برابر خداوند به خاطر این خبط عظیم نبایستی پاسخگو باشیم؟!

عضویت رسمی:
در حاشیه مراسم از شرکت کنندگان در همایش عضویت رسمی به عمل آمد

برنامه ریزی جلسه به گونه ای انجام شده بود که قسمت عمده زمان به پاسخگویی نمایندگان مجمع وبلاگ نویسان مسلمان به سوالات و شفاف سازی نکات مبهم و مورد سوال در بین حضار اختصاص بیابد.و پس از آن با توجه به حوصله جمع و زمان موجود ،طبق اولویت مشخص شده به مباحثه در مورد تعدادی از سوالات مطرح شده در زیر پرداخته شد .

  1. هدف از حضور در این عرصه چیست؟! به صورت کلی و جزئی به چه می خواهیم برسیم؟!
  2. چرا وبلاگستان مسلمان دچار تفرقه شده است؟! چگونه باید شرایط اتحاد را آماده کرد؟!
  3. چرا عمده وبلاگ های مسلمان عمر کوتاهی دارند؟!
  4. وبلاگستان مسلمان چه کمبودهایی دارد؟!

    قسمت های دیگر این همایش:

  1.  قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی
  2. معرفی کلی مجمع؛ قرائت مرامنامه وتوضیحی درباره اساسنامه و روند آینده مجمع؛ شرح فعالیت های یک ساله مجمع
  3. سخنرانی
  4. تقدیر از اولین ثبت نام کنندگان مکتوب ( از  سیستان و بلوچستان و سنندج )
  5. پخش تیزر و نماآهنگ ( در یاد شهید نواب صفوی و یارانش و برادر تازه از دست رفته مان حسن نظری )
  6. پرسش و پاسخ
/ 2 نظر / 7 بازدید
عباس

من میخوام عضو بشم چه کار کنم

افتخار

تخفیفات ویژه هات هاست به مناسبت نورزوز ۸۶. ویژه مدیران سایتها و وبلاگها سیستم پورسانت دهی هات هاست: با عضویت در هات هاست کدهایی در اختیار شما قرار میگیرد که کاربران سایت میتوانند با قرار دادن آنها در سایت و یا وبلاگ شخصی خود به کسب درآمد بپردازند. در این روش به ازا هر کاربری که توسط آنها معرفی شود مقداری سود به حساب شخصی آنها در سایت ریخته میشود. همچنین در صورتی که اعضای معرفی شده توسط یک کاربر اقدام به خرید از سایت نمایند پورسانتی تا 30% از سود خرید به کاربر معرف پرداخت میشود. پس وقت را هدر ندهید و از همین حالا شروع کنید...