شب يلدای وبلاگی
ساعت ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳٠ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

شب یلدا که یکی از شب های سنتی و باارزشی نزد ایرانیان است ٬ که اعضای کوچک هر خانواده به سراغ بزرگانشان می روند و در کنار آنها طولانی شب سال را می گذارند ...

خانوانده ی ما ( وبلاگ نویسان ) در کنار بزرگتر مان ( پرشین بلاگ ) این شب طولانی را گذراندیم اما با چند تفاوت با مراسم سنتی این شب... و می توان گفت خانواده ی مدرن وبلاگنویسان مراسم شب یلدا را نیز به صورت مدرن برگذار کردند اما با اجرای اعمال گذشته...

در این جمع که از ساعت ۱۶:۳۰ در باشگاه وبلاگ نویسان تهران گرد هم آمدند ٬ که ۴۰ یا ۵۰ نفری هم می شدند ٬ آمده بودند تا شب یلدا را با هم سپری کنیم.. و خاطره ی وبلاگی دیگری را در ذهنمان بسازیم...

در این مراسم که با مقداری آجیل و به همراه فال حافظ از دوستان استقبال شد با حضور دوبلر صدا و سیمای جمهوری اسلامی آقای بهزادی بود که این خاطره رنگ بیشتری به خود گرفت.

به برنامه ی مورد استقبال این مراسم می شود اجرای زنده ی موسیقی سنتی همراه با دکلمه دیوان حافظ و تماس بلاگر های شهرستانی با بزرگ خانواده ها یشان اشاره کرد.

در ادامه هم دوستان وبلاگ نویس با کمک دوستان فنز ( باشگاه وبلاگ نویسان تهران ) این مراسم را به طور معقول و قابل قبول اجرا کردند که از شما دوستانی که با حضور گرمتان به ما در اجرای این مراسم کمک کردید تشکر می کنیم...


 
گردهمايی وبلاگ نويسان به مناسبت شب یلدا
ساعت ٤:٤۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٧ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

یاد آسایش گیتی بزند بر دل ریش
                                             صبح صادق ندمد تا شب یلدا نرود


بسمه تعالی
گردهمایی وبلاگ نویسان به مناسبت شب یلدا و سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س)
همراه با برنامه های جالب و متنوع
عصر پنجشنبه سی ام آذرماه  ساعت  ۴.۳۰ تا ۷ بعد از ظهر 
باشگاه وبلاگ نویسان تهران.....

مقدم گرم شما عزیزان را به محفل خود گرامی میداریم

کروکی باشگاه

آدرس باشگاه وبلاگ نویسان:
                    بزرگراه جلال آل احمد روبروی بزرگراه کردستان پارک گلها

حضور در این همایش برای تمام دوستان وبلاگ نویس آزاد است و برای شرکت هر چه سریعتر درخواست خودشون رو  از طریق کامنت اعلام کنند تا بتونن در این گردهمایی حضور پیدا کنند .

پنجشنبه  منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم .....


 
شب یلدا بهانه است...
ساعت ۱:۳۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۳ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

وبلاگ نویسان این بار در شب دوست داشتی و پر خاطره ی یلدا که مصادف شده است با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) قصد دارند با حضورشان در مراسم شب یلدا بار دیگر یک جمع دوستانه و وبلاگی را تشکیل دهند و آخرین دقایق فصل خزان را در کنار هم باشند.

از آنجایی که در قرار های وبلاگی همیشه خود وبلاگ نویسان میزبان و مهمان بوده اند ٬‌از کسانی که آجیل ٬‌ هندوانه ٬‌ شکلات و... می توانند بیاورند خوشحال می شویم از یاری شان استقبال کنیم...

اگر کسانی هم در اجرای بهتر این مراسم می توانند به ما کمک کنند یا پیشنهاد یا انتقادی دارند با بنده در ارتباط باشند تا از نظرات و توانایی ها یشان نهایت استفاده را برای بهتر برگذار کردن این مراسم بکنیم...

E-Mail :   sport_persianblog@yahoo.com


 
 
ساعت ۱:٥٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۸ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

ایران ومالزی در زمینه زنان وخانواده تفا هم نامه همکاری امضا کردند


دو كشور جمهوري اسلامي ايران و مالزي تفاهم‌نامه‌اي را در ‪۹‬بند و در زمينه همكاري در بخشهاي بهداشت، رسانه، كارگاههاي آموزشي و توسعه سطح روابط و همكاري‌هاي مشترك در بخش زنان و خانواده امضا كردند.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگي ايرنا، اين تفاهم‌نامه روز جمعه توسط وزير زنان و خانواده مالزي و مشاور رييس جمهوري اسلامي ايران در امور زنان و رييس مركز زنان و خانواده در هتل استقلال تهران امضا شد.
"زهره طبيب‌زاده" مشاور رييس جمهوري در حاشيه مراسم امضا اين تفاهم‌نامه در جمع خبرنگاران گفت: كشور دوست و مسلمان مالزي زمينه مشترك زيادي براي توسعه همكاري در بخشهاي مختلف با جمهوري اسلامي دارد.
وي افزود: اين تفاهم‌نامه به‌منظور توسعه همكاري‌هاي دو كشور در امور زنان و خانواده و در پي نشست‌هاي مقدماتي كه قبلا براي امضا اين تفاهم نامه بين دو كشور برگزار شده، نهايي و امضا شده است.
طبيب‌زاده اظهار داشت: محورهاي تفاهم‌نامه در زمينه برگزاري كارگاههاي آموزشي در زمينه كارآفريني و ساير اشكال فعاليت‌هاي درآمدزا بين سازمان‌هاي مردم نهاد ايران و مالزي است كه طي شش ماه آينده اين تبادل اطلاعلات انجام مي‌شود.
وي تصريح كرد: راه‌اندازي پايگاه اطلاع‌رساني مشترك به صورت دو جانبه در زمينه زنان و خانواده و تبادل نظر در مورد فعاليتها و برنامه‌هاي كه در اين زمينه بين دو كشور انجام مي‌شود، از بندهاي اين تفاهم نامه است.
رييس مركز زنان و خانواده نهاد رياست جمهوري، برگزاري كارگاههاي آموزش صنايع دستي از سوي جمهوري اسلامي ايران براي طرف مالزيايي كه علاقه‌مند به برگزاري اين كارگاههاي آموزشي هستند، از ديگر مفاد اين تفاهم‌نامه است.
وي تصريح كرد: اين كارگاههاي آموزشي طرف يك سال آينده از سوي ايران در كشور مالزي ايجاد مي‌شود.
طبيب‌زاده گفت: از ديگر مفاد اين تفاهم‌نامه تبادل شركت‌كنندگان براي برگزاري دوره‌هاي مطالعاتي و تحقيقاتي در زمينه زنان و خانواده است كه اين بند تفاهم‌نامه طي ‪ ۹‬ماه آينده از سوي دو كشور اجرايي خواهد شد.
مشاور رييس جمهوري با اشاره به اينكه كارگاههاي در زمينه‪ IT‬و ‪ ICT‬به‌طور وسيع از سوي دولت مالزي در اين كشور براي زنان برگزار مي‌شود، افزود:
برگزاري اين كارگاههاي مشترك از سوي طرف مالزيايي در كشور ايران از ديگر بندهاي اين تفاهم نامه است كه طي سال آينده عملياتي خواهد شد.
به گفته وي، سازماندهي سميناري متشكل از علماي اسلامي و كارشناسان وزارت بهداشت و درمان به دعوت دولت مالزي به منظور تبادل‌نظر در مورد ايدز و انتقال تجارب ايران در زمينه بهداشت باروري به طرف مالزيايي از ديگر مفاد اين تفاهم نامه است.
مشاور رييس جمهوري اسلامي ايران در امور زنان تصريح كرد: برگزاري كارهاي آموزشي در مورد زن، رسانه و مطبوعات كه مقرر شد از سوي طرف ايراني طي شش ماه آينده اجرايي شود، نيز از جمله مفاد تفاهم نامه دو كشور ايران و مالزي است.
طبيب‌زاده اظهار داشت: برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي مربيان زن ايراني كه در موسسه توسعه روستايي مالزي انجام مي‌شود، از ديگر بندهاي تفاهم‌نامه است كه همكاريهاي تكنيكي بين ايران و مالزي در سال ‪ ۲۰۰۷‬عملياتي خواهد شد.
وي افزود: تاسيس شبكه بين زنان موفق و فرهيخته دو كشور و ايجاد تعامل موثر و بيشتر بين اين دو گروه از زنان نيز از جمله مفاد تفاهم نامه دو كشور ايران و مالزي در عرصه زنان است.
خانم "شهريزاد عبدالجليل " وزير امور زنان مالزي نيز در اين خصوص گفت:
زنان ايراني با هوش سرشار در عرصه‌هاي مختلف، نقش موثري در توسعه و رشد كشور دارند و در واقع زنان يكي از غني‌ترين دستمايه‌هاي كشور محسوب مي‌شوند.
وي تصريح كرد: اين توانمندي در دنيا شناخته شده نيست و بايد توان و قدرت مشاركت و فعاليت زنان ايراني و مسلمان در عرصه‌هاي مختلف به دنيا معرفي شود.
وي تصريح كرد:با توجه به اهتمام دولت مالزي براي توسعه روابط و سطح همكاري‌ها ميان زنان جهان اسلام، امضا اين تفاهم نامه ميان دو كشور ايران و مالزي به عنوان كشورهاي مهم و مسلمان منطقه ، نقش موثري در تحقق اين خواسته دارد.


 
نيرو
ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٢ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

دوستان و یاران وبلاگ نویس با شگاه  فنز تهران با تو جه به میلاد خجسته حضرت رضا (ع)  در نظر دارد

برای تکمیل کادر همکاران خود اقدام به جذب نیرو در مدت زمان محدودی نماید

باشگاه در بخش های زیر اقدام به جذب نیرو می نماید:

1. بخش خبری که وظیفه ی پوشش خبری استان قرار وبلاگی های  خود باشگاه و دیگر گردهمایی های حوزه  استان را دارد

2. بخش نویسندگان: نگارش مطالب در حوزه وبلاگستان و دیگر حوزه های مر بوط به استان ( با نوان ورزشی هنری و...)

3. بخش روابط عمومی و تبلیغات که وظیفه ارتباط با مخاطب تبادل لینک و معرفی وبلاگ و تعامل با بخش هماهنگی در اجرای همایش ها و گرد همایی را دارا ست.

نظر به گسترش روز افزون باشگاه های استانی بخش های جدید تر نیز در آینده ای نه چندان دور به باشگاه اضافه می شود .

دوستانی که حاظر به همکاری در باشگاه هستند  از طریق arian@a-ghaziani.com  با ما تماس بگیرند.

این طرح به مناسبت میلاد خجسته حضرت رضا (ع) بوده و محلت آن تا 20 آذر می باشد.


 
مبارک باشه ...
ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٠ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:


گردهمایی وبلاگنویسان به مناسبت افتتاح باشگاه مجازی وبلاگنویسان تهرانی هوادار پرشین بلاگ فرصتی بود تا بار دیگر با دهها بلاگر هم صحبت شوم و از رفتار آنان درس بگیرم.
برای ما پیرمردها فرصت خیلی خوبیه. برای جوون ترها هم که سربه سر ما جوونهای قدیم میگذارند فرصت خوبی بود. بخصوص که تعداد حاضرین به مرز ۵۰ نفر نزدیک شده و جای خوشحالی بود. در چهره ها دقت کردم. همه با انگیزه آمده بودند.
با خودم فکر میکردم اگر یک سخنران یکساعت در باره ی یک موضوع علمی یا مهم دیگه صحبت میکرد بهتر بود یا نبود؟ مثل همیشه به نتیجه رسیدم که نه! اصلا بهتر هم نبود هیچ خیلی هم بد میشد. یاد این عبارت افتادم:

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

در گردهمایی وبلاگنویسان و در زمانی که هنوز مراحل اولیه آشنایی بلاگرها با یکدیگر طی میشود٬ هر چه به بروز احساس و اندیشه و افکار بلاگرها فرصت بروز بیشتری دهیم٬ شایسته تر عمل کرده ایم.

برای دوستان این وبلاگ گروهی در خدمت به بلاگرهای تهرانی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم گردهمایی های تفریحی و علمی و فرهنگی زیادی برگزار کنند.


 
گزارشی از همايش
ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٠ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

گزارشی از افتتاحیه

ساعت 15 روز پنج شنبه 9 آذر 1385 افتتاحیه باشگاه  مجازی هوداران پرشین بلاگ تهران

پس از دقایقی انتظار جهت آماده شدن سیستم های فنی و رسیدن تمام میهمانان به محل برگزاری مراسم.

مراسم رسما" سا عت 15:30 آغاز شد در ابتدا جناب آقای دکتر بو ترابی مدیریت محترم گروه سایت های پرشین بلاگ به ایراد سخن پرداختند و سخنانی  را  از روند رو به رشد وبلاگ و نقش فرهنگ وبلاگ نویسی و تغییر نگرش افراد نسبت به این حرفه بیان کردند

پس از آن آقای حامد احسانبخش که دیر هم به محل مراسم رسیدند وارد سالن شدند و مجری مراسم از ایشان دعوت به حضور بر روی صحنه کرد .

سخنان حامد احسانبخش بیشتر حوزه فنز و توضیحاتی در رابطه با فعالیت های این گروه و شعبات این گروه در کشور را شامل می شد.

پس ازبیان این سخنان احسانبخش سخنی در مورد اجرای مسا بقه ای در سالن کرد و حضار مشتاقانه می خواستند بدانند روال مسابقه از چه قرار است

چند نفر برای این مسابقه داوطلب شدند و پس از رفتن بر روی صحنه متوجه شدند باید کاریکاتوری از یک فرد بکشند حالا این فرد کیست؟

هر چه دنبال مدل گشتند هیچکس بهتر از مهدی خان نبود

و ایشان هم مشتاقانه به روی صحنه آمدند و در نقش مدل ظاهر شدند حالا کار برای شرکت کنندگان راحت تر شد چون مهدی خان بهترین مدل ممکن برای این کار بود .

هر کس به هر شکلی که میخواست البته بدون توجه به مشکلات و کدورت ها با مهدی خان,شمایل ایشان را به قلم کشیدو کشید .

این اولین باری بود که یک مسابقه آن هم به این شکل در همایشی وجود داشت.

در انتها جوایزه نفیسی هم برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده بود که دو دستی تقدیم آنان شد

نکته: مهدی خان همون دکتر مهدی بوترابی مدیره گروه سایت های پرشین بلاگ ( چقدر سمتش طولانییه)

نکته: جوایز نفیس هم شامل پستونک بچه می شد

در قسمت بعد به عنوان  بخش ازاد همایش چند تن از دوستان مسائل نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را بیان کردند

یکی از دوستان در رابطه با چگونگی برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی , دیگری در رابطه با شناخت وبلاگ و تغییر نگرش به محتوای وبلاگستان و نظرات دیگری را داشتند.

به رسم یاد بود 10 عدد اشتراک 6ماهه مجله چلچراغ به عنوان پشتیبان نیز برای دوستان در نظر گرفته شد که به صورت قرعه کشی بین دوستان تقسیم شد.

جا دارد از خانم بصیرزاده به عنوان مجری که می توان به عنوان اولین بانوی مجری در مراسم فنز از ایشان یاد کرد تشکر مخصوصی به جا بیاورم .

از دفتر مجله چلچراغ و باشگاه وبلاگ نویسان تهران نیز نهایت تشکر را دارم.

 از تک تک دوستان که با شرکت در این مراسم ما را سر افراز کردند تشکر می نمایم

با شد که روزی همگی اعضای خانواده وبلاگستان را گرد هم آوریم

در انتها انتقادی به تمام دوستان خبرنگار و خبر گزاری ها که همیشه ما را در تمام مراحل کاری تنها گذاشته اند دارم

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 

 

 

Image hosting by TinyPic

 


 
افتتاحیه هم برگزار شد.
ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٩ آذر ۱۳۸٥  کلمات کلیدی:

بالاخره افتتاحیه باشگاه مجازی پرشین بلاگ در تهران با همت وبلاگ نویسان هم شهری انجام شد و به طور رسمی کار باشگاه فنز تهران شروع و اعلام شد.

در این مراسم که از ساعت ۱۵ شروع شد و تا ساعت ۱۷ ادامه داشت در این مدت زمان یک گردهمایی و جمع وبلاگ نویس که همه مارا در این مراسم همراهی و کمک کردند به طور دوستانه و بدون تعارف برگزار شد...

که نکات مهم در این مراسم مسابقه کشیدن کاریکاتور و اهدای جوایز بود که جمع را به سویی دیگر راهنمایی کرد...!

جای تمام دوستان هم شهری خالی بود و امیدواریم در همایش ها و‌گردهمایی های دیگر چشممان به جمال تمام دوستان روشن شود...

عکس زیر . عکس جناب آقای دکتر بوترابی مدیریت محترم پرشین بلاگ است که با گوشی موبایل خود در حال عکس برداری می باشد در روزهای آتی می توانید سری عکسهای کامل این مراسم را ببینید:

این هم لینک تمام دوستان حاضر است که به ترتیب حضورشان در سالن می باشد :

www.mardan.persianblog.ir , www.football.persianblog.ir

www.royalflag.persianblog.ir , www.amirza.persianblog.ir

www.nasrin.persianblog.ir , www.kalafe-bienteha.persianblog.ir

www.amin-k.persianblog.ir  , www.father78.persianblog.ir

www.medlog.persianblog.ir  ,  www.chelsealondon.persianblog.ir

www.avaiebaran.com  ,  www.dardordast.persianblog.ir

www.fatehi.persianblog.ir  ,  www.akrane.persianblog.ir

www.heechopooch.persianblog.ir  ,  www.samanta-r2004.persianblog.ir

www.fary-samy4.persianblog.ir  ,  www.fary_adine.persianblog.ir

www.computer.persianblog.ir  ,  www.graphic.persianblog.ir

www.b-khial.persianblog.ir  , www.mebbaleh.persianblog.ir

www.iranianactors.blogfa.com  ,  www.persiancinema.persianblog.ir

www.aftabi1368.persianblog.ir  ,  www.theater.persianblog.ir

www.pallendreams.persianblog.ir , www.mamazy.persianblog.ir

www.shaban1983.blogspot.com , www.lagbaztarin_2khtaran.persianblog.ir

www.harimeman.persianblog.ir  ,  www.teenteen.persianblog.ir

www.ashkdarsokoot.persianblog.ir  , www.sibileamo.persianblog.ir

www.kashkool3.persianblog.ir  ,  www.kashkool2.persianblog.ir

www.sharafi.persianblog.ir  ,  www.sooshiansir.persianblog.ir

www.payam-e-gol.blogfa.com  ,  www.maryam2m.persianblog.ir

www.payamsn.persianblog.ir